| Vasi321 a întrebat:

In cat timp ajung bani din Germania in Romania cu transfer bancar de pe o banca online?

2 răspunsuri:
| Muraru_Dani_1971 a răspuns:

Pot ajunge intr-o ora dar pot ajunge si a doaua zi depinde la ce ora trimite bani

| Daimlerica a răspuns:

Cel mai usor si rapid sa faci transfer e sa deschizi un cont revolut si inca unul pentru cel/cea din Romania. Acum ai si optiunea de cont pentru economii unde primesti dobanda zilnic pentru banii tinuti pe cardul lor. De exemplu daca ai 1000e pe cont primesti de la 25 la 45 euro pe zi in functie de tipul de cont si transferurile sunt instant: https://t.ly/tNChg
Bafta!