| Mynameiz a întrebat:

In ce magazin gasesc gume pentru prastie sau pe internet dar sa fie foarte ieftine.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://prastiiprofesionale.ro/product/tuburi-theraband-negre/#detalii
Eu as cumpara o camera noua la bicicleta si pe cea veche as folosi-o pe post de elastic prin taiere.

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

La vulcanizare. gratis.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Noi faceam sageti din conuri de hartie lungi cat foaia de caiet, inca si alea sunt periculoase daca dai in ochi la cineva. Teava gasesti de platic pentru instalatii electrice de care vrei.

| 44TheSinner44 a răspuns:

Daca esti asa de zgarciob nu o sa gasesti nimic...