| Ilovemyboy a întrebat:

In legatura cu yahoo, messenger... cum pot face sa apara id-ul, sau numele pe care il folosesc,doar o data in fata mesajului pe care il trimit ?

La vechea versiune apare ceva de genul :
Sergiu:te iubesc..
In loc de:
Sergiu:te iubesc..
te iubesc..
Intelegeti?astept raspunsuri multumesc.

6 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

Instaleaza ultima versiune, versiunea 9 parca.
winking
Te'am pupat :*

| aysun a răspuns:

Poti apasa pe F2, dar vezi si data/ora la care se trimit mesajele.

| powergirl a răspuns:

Schimbati versiunea de messenger sterge pe care il ai si instaleaza altul. nu ai ce sa ii faci asa e versiunea care o ai acum bafta

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna

Nu stiu, poate ar trebui sa-ti instalezi alt tip de messengerwinking

Te pup, byewave:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma cunoaste

| alexandra14 a răspuns:

Trebue sa instalezi yahoo messenger 9 sau 10happy