| Ilovemyboy a întrebat:

In legatura cu yahoo, messenger... cum pot face sa apara id-ul, sau numele pe care il folosesc, doar o data in fata mesajului pe care il trimit?

La vechea versiune apare ceva de genul :

x:...

y:...
In loc de:
x:... y:...

Nu am stiut sa ma exprim mai bine.
Astept un raspuns .multumesc.

8 răspunsuri:
| antonius74 a răspuns:

Red_ribbon are dreptate, acest asptect este specific versiunilor de messenger mai avansate. 7 nu, dar 9 sigur. 8 nu stiu.

| claw_4117 a răspuns:

F2 in conversatie

| claw_4117 a răspuns:

Ti-am zis, apesi F2 in conversatie, alta metoda nu este tongue

| lololololol a răspuns:

Asta se schimba cu versiunea messului, pentru asta foloseste yahoo messenger 8 sau 7.
bafta happy

| Ilovemyboy explică:

Uitati-va aici va rog...nu m-am referit la c mi-ati raspuns voi... poate prin ce voi scrie mai jos ma veti intelege mai bine.

In legatura cu yahoo, messenger... cum pot face sa apara id-ul, sau numele pe care il folosesc, doar o data in fata mesajului pe care il trimit?

La vechea versiune apare ceva de genul :
Sergiu:te iubesc.
In loc de:
Sergiu:te iubesc.
te iubesc.
Intelegeti? astept raspunsuri multumesc.

| alexandra_3253 a răspuns:

Nu am inteles ceea ce vrei sa spui dar ...mai multe explictii iti pot da pe babygirl_alexza92winkingte astkiss

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

cred ca te referi la schimbarea numelui apesi ctrl, shift si c big grin

| OFF a răspuns:

Salut!:)
Intri pe : ( www.yahoo.com ) dai "sing in" dupa ce scrii id. ul si parola dai enter si o sa iti apara cv cu ce ai u acum scris dai click pe el, apoi o sa iti apara "yahoo" Editezi si tu numele dupa care salvezi si cam atat

Multumesc!

La Revedere!