| Phantasmagoria a întrebat:

La Google Chrome am sters din greseala toate site-urile cele mai vizitate care apar mereu pe prima pagina, cand deschid. Cum pot sa le am inapoi?

Răspuns Câştigător
| blackworm94 a răspuns:

Google Chrome memoreaza doar site-urile care au un nr mare de accesari. Singura varianta e sa intri pe ele de cateva ori si o sa-ti apara din nou. Sau cel mai bine, iti instalezi opera ca acolo nu ti se schimba site-urile, si le memorezi tu cum vrei. Ai acel meniu de inceput ca la telefonul mobil.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri pe site-ul respectiv, iti apare pe prima pagina si dai fixare pe pagina(coltul stanga sus al icon-ului paginii). Faci la fel cu fiecare site care vrei sa-ti apara acolo. Succes si numai bine!

Răspuns utilizator avertizat