| jicmon a întrebat:

Ma numesc Jicmon Emanuel si sunt din Oravita, jud. Caras-Severin. Voiam sa va intreb, stiti cumva in ce oras locuieste MILEY CYRUS care a jucat i serialul HANNAH MONTANA? imi puteti raspunde?
Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut Emanuel: Miley Cyrus are un Club de fani, unde e un anunt cu adresa :
Miley Cyrus
c/o The Disney Channel
3800 Alameda Ave
Burbank, CA 91505

eu nu am verificat daca este valabila, dar poti spera! cei de la FunClub zic ca e bine ca mesajul sa fie in limba engleza si in plic sa introduci gata pregatit un plic cu numele si adresa ta si in plus timbrata gata!

8 răspunsuri:
| monicaclaudia a răspuns:

Miley Cyrus e nascuta Nashville (Tennesse) il 23 noembrie 1992 e fica lui Billy Ray Cyrus, un cintaret country si un actor, de la care a ereditat passiunea pentru muzica si recitazie. A avut prima parte in 2003, cu tatal ei in serialul tv Doc. In acelasi an a avut marele debut cu filmul Tim Burton, Big Fish. Miley, la 14 anni, a avut in hannah montana rolul de protagonista

| thegreatgatsby a răspuns:

Acuma locuieste in Toluca Lake, California si in Franklin, Tennesse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In teneesee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cheam jicmon iulian si cred ca in tenesee

| fcsb a răspuns:

Miley Cyrus locuieste in Los Angeles

| teddy_8141 a răspuns:

Naskville tenesse

| ClaudiaFanMiley a răspuns:

Miley are un club cu fani, si undeva e un anunt cu adresa

Miley Cyrus
c/o the disney channel
3800 alameda ave
burbank, CA 91505

| raluka10 a răspuns:

Miley Cyrus e nascuta in Nashville (Tennesse) il 23 noembrie 1992