| DiaaDiaa a întrebat:

Ma plictisesc toata ziua si as vrea un hobby. Ce imi recomandati? Cele mai inspirate si mai multe primesc FUNDAAA!

3 răspunsuri:
| daydreamer a răspuns:

Pai, in timpl sezonului rece poti face un maraton de filme horror sau comedie cu pretenii. Incearca sa inveti sa canti la un instrument. As recomanda chitara. Poti practica sporturi de interior cum ar fi biliardul sau tenisul de masa. Te poti apuca de jocuri video, daca iti plac, sau poti citi o carte.
Incearca sa te uiti la un serial inceput, iti va manca din timpul liber si dupa ce vei termina episoadele aparute deja, vei sta in suspans vrand sa stii ce se ma intampla.
Pote, de asemenea, sa mergi la sala, sau la un club de dans, ori la karaoke. Poti sa scrii poezii despre trista vreme de afara sau sa-l hulesti pe Basescu si sa te duci la manifestatiilaughing
Sunt foarte multe posibilitati, sper ca te-am ajutat:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deseneaza, canta la un instrument, scrie poezii, proza, citeste, invata o limba noua, fa poze, nail art, make up, uitate la anime, asculta muzica fffuu, sunt atatea de facut big grin.

| kathyangel a răspuns:

Pai poti avea ca hobby un sport,sau dansul, muzica, cititul.Un hobby este ceva ce iti place sa faci in timpul liber.Trebuie sa ai si tu macar una, chiar daca inca nu ti-ai dat seama de ea. sper ca te-am ajutat. :d