| radicalthinker a întrebat:

Mă pricep să scriu articole. Există site-uri româneşti unde să primeşti bani pentru scrierea unor texte?

28 răspunsuri:
| Bubble a răspuns:

Si eu ma pricep fb. multi m-au laudat. se pot castiga bani?laughing

| gfy a răspuns:

Pe rowriters.com poti sa-ti oferi serviciile si sa iti gasesti clienti. Acceseaza: http://rowriters.com/ofera-ti serviciile. Succes :).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.turismrom.ro Portal despre turismul romanesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, am nevoie de 100 articole de 500 cuvinte si 50 articole de 300. Contra cost. cristipopescuro@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un nr de tel?

| dorinaugustin a răspuns:

Da, exista site-urile marilor cotidiane de ziare si mai sunt si altele unde poti castiga bani on line...insa daca esti talentat, poti sa bati la usa acelor cotidiane! happy

| reaper a răspuns:

Si eu caut content writeri, imi puteti scrie pe mail, petremarianalin@gmail.com

| Antoni0 a răspuns:

Poti incerca aici: http://www.ziare.com/colaboratori/informatii. daca nu, poti publica oferta ta pe http://www.seoads.org/

| faverte a răspuns:

Salut, scriu articole pe orice tema 300 de cuvinte1.7€
Mail andru.luci@yahoo.com

| DanyPop2222 a răspuns:

Buna Ofer intre 10 si 100 ron pe articol. scrie-ne la contact@antena24.ro

| Ank_Symonik_1988 a răspuns (pentru DanyPop2222):

Buna. Ma intereseaza pe mine.

| sierra a răspuns:

Si eu caut content writer pentru un blog de gadgets/gifts/design in engleza. Trimite-mi un mesaj, ceva, daca te intereseaza.

| Dragoescu_Alin_1981 a răspuns:

Salut,

mai e valabil anuntul tau?! daca da, te rog sa ma contactezi la d_alinus2004@yahoo.com pentru a discuta.

| TeoMuntean a răspuns:

Da, am eu nevoie de articole de calitate in domeniile: case, constructii, imobiliare, financiar, ecologie, energie, etc.

| faverte a răspuns (pentru TeoMuntean):

Daca mai aveti nevoie de cineva care sa va scrie acele articole va stau la dispozitie mail andru.luci@yahoo.com

| LadyGeorgeta a răspuns (pentru TeoMuntean):

Mai este valabila oferta? Scriu Articole si Advertoriale Convingatoare, text original, minim 400 cuvinte, poze, link-uri. Raspuns la : georgeta_q@yahoo.com

| Ank_Symonik_1988 a răspuns (pentru TeoMuntean):

Buna. Am observat acum pe TPU ca aveti nevoie de articole. V-as putea ajuta eu.

| kaddy a răspuns:

Cei care stiti a scrie articole in romana si engleza va astept cu un mesaj prin pagina: http://zao.ro/contact/

| PhpGuru a răspuns:

Buna seara,

Compania pentru care lucrez eu cauta persoane care se pricep la scris articole. Daca mai sunteti interesati de scrierea articolelor astept un mesaj pe adresa copilu_cc@yahoo.com, dupa care o sa va dau alte detalii.

Articolele trebuie scrise in limba romana si sunt din categoria web hosting / internet / calculatoare.

Multumesc,
Vasi

| Elena_Zaharia_1978 a răspuns (pentru PhpGuru):

Și eu scriu articole apreciate și caut colaborare.Mai e valabila oferta?

| lucas4u a răspuns:

Platesc pentru articole scrise in limba romana.
Va rog sa-mi trimiteti pe adresa lucy5ive4u@yahoo.com cost per articol.

| Lucian_Alin_Buhus_1984 a răspuns:

Daca inca te mai ocupi cu scrisul de articole astept un semn.

| florindw a răspuns (pentru Lucian_Alin_Buhus_1984):

Salut, mai ai nevoie de articole? Am experienta in acest domeniu, de peste 7 ani. Multumesc

| LadyGeorgeta a răspuns:

Chiar asa, la fel si eu intreb : '' Mă pricep să scriu articole. Există site-uri româneşti unde să primeşti bani pentru scrierea unor texte ''?

| lenjeriideosebite a răspuns:

Sunt interesat sa platesc pentru articole bune.
Va rog sa-mi trimiteti pe adresa lenjeriideosebite@yahoo.com oferta dumneavoastra (cost/cuvant, exemple de articole scrise).

| Masini_Inchirieri_1980 a răspuns:

Am nevoie de 100-200 articole (500 cuvinte). Astept oferte pe willy @ auto-rent.ro. Multumesc.