| anonim_4396 a întrebat:

Maine o sa ma duc la aniversarea unui fete. Ce idei aveti pentru un cadou?

5 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Un panou din ala de prins pe perete, am vazut in Carrefour...
gen cum vedem in filme unde poate cu niste bolduri speciale sa prinda poze, mesaje, tot felul de chestioare.

nu este scump si e practic si interesant.

uite o imagine:

http://papetarie-online.ro/......93864e.jpg

| Kidooooo a răspuns:

Pai depinde ce ii place ei. poti sa-i cumperi niste cercei,o bratara,o esarfa draguta, poti sa-i cumperi lacuri, dar depinde si de cati ani are.sau incearca sa ii cumperi, o bratara pe care sa-i scrie numele ei.prescurtarea sau initialele. poti sa-i cumperi si revista bravo.in fiecare chiosc cu reviste.este numai 2 lei si are si postere. poate nimeresti una cu justin bieberwinking daca ii place de el pentru ca la majoritatea fetelor le place de el...sau poti sa-i cumperi revista popcorn. poti sa-i mai cumperi o palarie de rapper draguta...
funda?

| Jello a răspuns:

Pai.

O bratara, lantisor si inel

conteaza ce varsta are happy

| Deeutzica a răspuns:

O bratara,un colier,o bluzita,un pantalon,ciocolata, un album foto, un ursulet si tot ce sti ca ii place ei eu sper sati prinda bine aceste idei acum fundita!

| Corinaaa92 a răspuns:

Poti sa-i iei parfumul preferat sau o bluza cu culoarea preferata...
big grin