| xALLyN a întrebat:

Ce cadou sa-i iau unei fete? maine facem 7 luni de cand suntem impreuna... ceva idei?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e obligatoriu sa-i faci cadou in fiecare luna, scoate-o la un film, la un restaurant, ofera-i un buchet de flori si e suficient[daca de pe acum o inveti cu cadouri atunci la 2 ani de relatie ar trebui sa-i cumperi o masina]

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce reprezinta 7 luni? i ai facut cand ati implinit o luna de acum la 1 an.

| michelia a răspuns:

Pai asa ii iei cadou din luna in luna? Alege niste cifre rotunde totusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un lant si niste papuci.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Un lănțișor cu inițiala numelui ei, flori, bomboane, o brățară cu te iubesc sau poți să o duci undeva( restaurant, parc, cinema)

Răspuns utilizator avertizat
| DorinaPaula a răspuns:

O bratara

| EuIonutz15 a răspuns:

Un urşulet rozz sau un buchet de flori, o cutie de bomboane, ceva romantic si sentimental happy Funda dacă te-am ajutat.

| fazalunga a răspuns (pentru EuIonutz15):

Ursulet roz? ahahah. in alta ordine de idei..de ce sa faci cadou doar pentru simplul fapt ca ati facut 7 luni? mi se pare o prostie.