| anonim_3797 a întrebat:

Mi-am facut cont pe forumul softpedia. toate bune si frumoase dar vreau sa pun o intrebare pe un anumit subiect sau sa raspund la un anumit subiect (spunand subiect ma refer la intrebarea pusa de cineva) deci cum fac sa o pun. raspunsul corect primeste fundita happy

Răspuns Câştigător
| larysa_4174 a răspuns:

Dai clic pe categoria in care doresti sa faci anuntul si in dreapte sus scrie anunt nou, iar daca vrei sa intrebi ceva(la un anunt) intri in anuntul respectiv si langa anunt nou scrie "intreaba" si dai clic acolo...mai departe cred ca te descurci

| Teodoralexandru a răspuns (pentru larysa_4174):

Cum se pune o intrebare pe softpedia? ma chinui de 2 zile.

3 răspunsuri:
| Den123 a răspuns:

Ai gasit cum se pune intrebare pe softpedia? Am si eu aceeas problema, nu reusesc....nu scrie nicaieri "anunt nou" oricat am cautat

| Vasilescu_Mihaela_1961 a răspuns:

Si eu am cont si nu pot intra pe forum sa scriu ceva...