| DrMed a întrebat:

Mi-am instalat pe telefon programul WHATS APP si am trimis un mesaj vocal din greseala dar in momentul acela nu aveam internetul pornit deci inca nu l-a primit. Cum as putea sa sterg mesajul respectiv fara sa fie ascultat de cealalta persoana?

Răspuns Câştigător
| cedrea923 a răspuns:

Tii degetul apasat pe acel mesaj apoi selectezi tomberonu care iti apare la optiuni si l-ai sters.

| DrMed explică (pentru cedrea923):

Si nu se mai trimite la persoana respectiva?

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru DrMed):

Din păcate se trimite, nu ai ce să faci

| DrMed explică (pentru AnnaaaMaria):

Din fericire nu s`a trimishappy

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru DrMed):

Chiar dacă tu l-ai șters, tot s-a trimis happy

| DrMed explică (pentru AnnaaaMaria):

Nu a fost internetul pornit si nu s`a trimis daca l`am stershappy