| wizopo2 a întrebat:

Mi-am luat o sticla de 2.5 litri de Pepsi cu poza lui Michael Jackson pe ea. Cand am desfacut-o, in spatele capacului a scris ca am castigat 0.5 l de pepsi, dar cititind pe sticla nu am reusit sa gasesc niciun cod pe care sa-l trimit asa cum spuneau indicatiile de pe sticla. Cum sa procedez in continuare?

2 răspunsuri:
| TheDarkStar a răspuns:

Nu iti trebuie cod, te duci la magazin, ii arati capacul vanzatoarei(sau vanzatorului) si acesta(sau aceasta)iti va da 0, 5 l de pepsi

Răspuns utilizator avertizat