| SorinELoo7 a întrebat:

'neata TPU! Se mai poate revoca livrarea facuta din greseala pe site-ul emag? Astept raspuns REPEDE!

Răspuns Câştigător
| Acier a răspuns:

Daca nu ai cont nu poti da comanda.
Oricum, stai linistit ca te vor suna ca sa le confirmi comanda, si atunci le zici ca te-ai razgandit.

9 răspunsuri:
| Rush a răspuns:

Da-le telefon si vezi, alta solutie nu ai.

| SorinELoo7 explică (pentru Rush):

Livrarea se poate avand doar cont pe eMAG, sau merge si fara cont?

| Rush a răspuns (pentru SorinELoo7):

Parca poti face si fara cont, nu mai stiu sigur...

| Acier a răspuns:

Ar trebui sa te sune pentru confirmare, o poti revoca atunci.
Daca ai trecut de pasul asta si ai confirmat suna-i inapoi.

| SorinELoo7 explică (pentru Acier):

Am ales din greseala judetul si localitatea si apoi gata, dar nu am cont.

| SorinELoo7 explică (pentru Acier):

Multumesc mult de ajutor. Nu stiam ce sa mai fac. Ma gandeam in legatura cu contul ca nu poti faci comanda sau alte chestii.

| SorinELoo7 explică (pentru SorinELoo7):

Apropo am ales un singur produs si imi apar la toate localitatea si judetul

| SorinELoo7 explică (pentru SorinELoo7):

Dar nu pot trimite si email la Sesizari si Recamatii?

| Acier a răspuns (pentru SorinELoo7):

Daca nu ai cont nu poti da comanda.
Oricum, stai linistit ca te vor suna ca sa le confirmi comanda, si atunci le zici ca te-ai razgandit.

| SorinELoo7 explică:

Pentru a putea comanda livrarea produselor trebuie sa fie adaugate in cos, sau nu neaparat?