| deggerbughd a întrebat:

Am facut din greseala doua comenzi pe eMAG cum pot sterge una din ele nu gasesc butonul de pe care o pot sterge astept raspuns!

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Du-te la cosul de cumparaturi si stergeti prima comada. Daca ai finalizat comanda, maine de dimineata suna-i pe cei de la eMAG pentru a anula greseala facuta.

| deggerbughd explică (pentru MihaelaDart):

Pai nu stiu cum sa o sterg daca ai putea sa imi spui ar fie perfectbig grin

| deggerbughd explică (pentru MihaelaDart):

Da dar nu stiu cum sa sterg comanda daca ai putea sa imi spui cum ar fi perfectbig grin

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

La cosul de cumparaturi, daca sunt 2 produse de acelasi fel, in loc de 2, scrii 1 si apoi "Actualizeaza cantitatea" pe care o gasesti intre pret si Total comanda

| Turea_Adrian_1986 a răspuns:

Vreau sa scot un produs din cosul de cumparaturi