| Roby67 a întrebat:

Nu dati cu pietre in mine! Pun intrebarea asta pentru a doua oara. Cine poate sa-mi spuna un Link cu semnul de circulatie "Atentie betivi"? Vreau numai o poza.

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu stiu daca il mai poti gasi undeva, a fost inventat si instalat intr-un oras (nu mai tin minte care)de catre un primar care a vrut sa fereasca locuitorii beti de soferii neatenti.Semnul era un om in patru labe si parca si un pahar, intr-un cerc alb cu chenar rosu. Semnele au fost date jos de catre politie pentru ca nu sunt conforme cu legea circulatiei.Asa ca ...sa-i calce masina pe betivi!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Am mai gasit cevatonguee indicator e semnul 'Atentie!' si textul 'Cetateni turmentati', iar pe placuta semnalizatoare apare un om care cade in patru labe si scapa o sticla cu bautura. Orasul Pecica este situat la 25 de kilometri de municipiul Arad, pe DN7, spre Nadlac, si are circa 15. 000 de locuitori. Pana in 2004 era cea mai mare comuna din tara, iar de atunci a devenit oras.

| Leea1234 a răspuns:

Http://www.apropo.ro/fun/lol/atentie-la-betivi-5725084
dai copy-paste si ai "indicatorul" (sunt mai multe fotografii!)

| Roby67 explică:

Va multumesc foarte mult oameni buni, si acum mai rad. O sa incerc sa fac unul si o sa-l pun in camera de Hobby!

| TheLoveDoctor a răspuns:

Http://www.brasovultau.ro/Atentie-Betivi-pe-sosea-30474.html
Dai mause 2 pe ea si save image As... Si presto poza!