| marculescumihai a întrebat:

Nu-mi merge messengerul.De ceva timp nu-mi mai apar mesajele de la messenger. Adica scriu, cel cu care vb vede ce scriu, raspunde, dar mie nu-mi apare nimic. L-am dezinstalat am reinstalat, am incercat alta versiune de messenger, nimic.Stie cineva ce problema are, si cum pot sa o rezolv?

Răspuns Câştigător
| bogdan1011 a răspuns:

Se deschide in stanga jos la start run-ul in care se va scrie regedit apoi se da enter,se va afisa o fereastra de editare a registrilor din windows ( foarte mare atentie aici ) vei parcurge intocmai acesti pasi,se da click pe
HKEY_CURRENT_USER,dupa care
Software,dupa care
Microsoft,dupa care
Windows,dupa care
CurrentVersion,dupa care
Internet Settings, dupa care se va sterge folderul
Zones cu click dreapta pe el si delete
Se inchide regedit si fara sa dai restart la PC, sau sa instalezi/dezinstalezi ceva deschizi yahoo messenger si totul revine la normal. sper ca ti-am fost de ajutor

9 răspunsuri:
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Ludacris feat. Untitled - Pour Out A Lil Liquor

http://bit.ly/hyezdM

| marculescumihai explică:

Multumesc bogdan a functionat! Multumesc de asemenea si celorlalti dar nu doream sa reinstalez windowsu, pentru ca nu prea am timp si dureaza!

| Destyny a răspuns:

Si varul meu avea aceeasi problema si a dus calculatorul la reparat sau daca nu vrei intra pe http://www.meebo.com/messenger
merge mult mai bine si mai repede sau descarca skipe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! am avut aceeasi problema :) cu messul
trebuie sa-ti schimbi windowsul, eu asa am facut;)
si chiar nu stiu ce are...:-? daca vrei poti sa intri pe http://www.meebo.com/ Bafta:*!

| BlIX a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat asta dar cand l-am reinstalat nu a mai avut probleme cam singura solutie din parerea mea e sa intri pe net si sa stai pe yahoo online sau meebo. sper ca am putut sa te ajut

| evyl_7348 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat singura solutie dupa mine e sa reinstalezi windows-u deoarece este un virus eu asa stiu

| Cario86 a răspuns:

Schimba windowsul cea mai buna solutie :X

| ddddd_7610 a răspuns:

Mersi bogdane am incercat chestia aia si merge acum beton.
Care mai vrea poate sa incerec cu incredere

| Cario86 a răspuns (pentru ddddd_7610):

Scimba windowsul