| ELD a întrebat:

Nu stiu ce are internet explorer il folosesc foarte rar, dar acum am nevoie de el si nu imi merge spune ca trebuie sa-l inchid straight face stiti cumva ce are?

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Si eu am patit asa si mai mult ca probabil ca e virusat.:|
ai versiunea cea noua instalata? daca nu instaleaza-o de aici :
http://www.microsoft.com/windows/internet-explorer/default.aspx
Succes! :*

| George1510 a răspuns:

Am avut si eu aceasta defectiune... aveam la inceput IE6 si mi-am instalat IE8 si nu a mers mai deloc...am tot incercat sa-l fac dar imi aparea acelasi mesaj ca la tine, cel mai bine e sa schimbi browserul de internet iti recomand Google Chrome, este cel mai rapid browser

| Pământul a răspuns:

Exact asa patesc si eu, doar ca cu relatiile...
nu merge sa restartezi?

| ♥Anto* a răspuns:

Da un restart