| KillaNoFilla a întrebat:

Se poate sa fac comanda la un pachet cu destinatia un alt oras si judet decat cel in care am domiciliu, prin posta romana?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, treci la adresa "post restant" si numarul oficiului postal de la care vrei sa ridici comanda

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu nu la post restant. Este o aiureala! Poti face la un magazin (banuiesc!). Eu am facut comanda din Bihor la o persoana din Mehedinti. Chestia este sa schimbi adresa destinatarului.