| Gizăz a întrebat:

O curiozitate mai mult decât o întrebare. Folosește careva dintre voi Yahoo! Answers? E un fel de TPU dar cu mult mai mulți useri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, dar foarte rar.De exemplu cand caut ceva mai popular in America decat Romania si pe TPU nu prea se gaseste.
Plus ca inca nu am pus intrebari, n`am dat raspunsuri etc.
Doar caut anumite intrebari puse de altii.Probabil am sa incep o "cariera" si acolo, dar las TPU in principal.
Bafta`!

5 răspunsuri:
| Gizăz explică:

@Celeste: Dacă nu știi limba engleză și nu l-ai folosit înseamnă că nu ai un etalon să compari ca să poți deduce care e mai bun. Ceea ce spui tu e ilogic, mersi de răspuns totuși.

Dacă știți limba engleză vă recomand cu căldură pentru că e mult peste saitul ăsta din multe puncte de vedere; nu că TPU ar fi total dezastros...

| ahlrh a răspuns:

Eu nu pentru că duc destulă lipsă de limba engleză, de aceea am ales TPU.ro.
Dar ori cum, mai frumos este aici, pe TPU!

| ahlrh a răspuns:

Ai dreptate, imi cer scuze. dar s-a inventat si Google Translate si la nevoie e destul de folositor...
Vreau sa te corectez pentru ca ai inteles ca nu stiu engleza deloc.
De fapt stiu dar nu atat incat sa port o conversatie lunga...

| BruneTTe a răspuns:

Nu stiu daca pot sa spun ca l-am folosit. Adica n-am intrat niciodata direct acolo sa caut un raspuns la ceva. Pur si simplu scriam pe google "how to... nu stiu ce" si Yahoo Answers imi rezolva problema [ mai ales probleme legate de calculator: daca x-ulescu e virus sau nu sau ce poti face daca iti apare o anumita eroare ].

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cate o data intru foarte rar