| DumitruS a întrebat:

Strict de curiozitate, mai e cineva pe aici care foloseste yahoo messenger?

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

De vreo 2 ani nu am mai folosit YM, prefer Facebook Messenger care imi este mai practic.

| Speed99 a răspuns:

Versiunea Windows/MacOS/Linux a aplicatiei Yahoo Messenger a fost desfiintata in urma cu ceva timp, pe perioada nedeterminata. Nu ai cum sa mai folosesti YM, pentru ca nu mai exista.

| DumitruS explică (pentru Speed99):

Ba exista. Plus ca asta nu inseamna ca nu iti ramanea instalata daca o aveai deja.

| Speed99 a răspuns (pentru DumitruS):

Pai inca o puteai accesa, dar nu te poti loga.

| DumitruS explică (pentru Speed99):

Aaaa... ba da.