| Tsunade99 a întrebat:

O intrebare vreau doar parerea: Sa ma mut la fosta scoala unde ma intelegeam bine cu toti si unde as putea si invata bine sau sa raman la scoala actuala unde invat bine dar nu ma inteleg bine cu... aproape toata scoala? E ceva serios.

8 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca a te muta inseamna o prima evadare de pe drumul tau spre viitor.V-ei mai trece prin colective diferite si fugind mereu, ce vei realiza? Incearca sa observi ce anume creeaza aceste,, neantelegeri,, si sa contribui cum poti la diminuarea lor. Poate e vorba de o perioada a adolescentei, cand e firesc sa consideri ca numai parerile si convingerile tale conteaza.Acomodeaza-te! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e cand esti nou, te acomodezi mai greu. sa nu te intelegi bine cu toata scoala este problema de la tine cel mai probabil

| Vyper12 a răspuns:

Muta-te,acolo poti avea si prieteni si poti si invata bine! happy

| Tsunade99 explică (pentru Vyper12):

Hei mersiiwinking asa vroiam si eu.