| Florin_George_1994 a întrebat:

O mica intrebare. Zilele astea trebuie sa ajung in Pitesti, mai special in Trivale (Calea Dragasani). Nu prea stiu orasul, asa ca as prefera sa va intreb pe voi. Ce mijloc de transport as putea lua sa ajung direct de la Mall Pitesti la Trivale? Sau cam cati km ar fi si cati bani mi-ar lua un taxi pana acolo(Mall-Trivale)?

Răspuns Câştigător
| maria14142 a răspuns:

Este destul de departe; nu pot sa zic ceva concret, te-as induce in eroare; cel mai favorabil ar fi cu taxiul, dar chiar nu stiu cat ar costa!

2 răspunsuri:
| maria14142 a răspuns:

Stau in Pitesti! In Trivale, in care comlex vrei sa ajungi mai exact/unde anume?

| Florin_George_1994 explică (pentru maria14142):

Calea Dragasani

| maria14142 a răspuns (pentru Florin_George_1994):

Este destul de departe; nu pot sa zic ceva concret, te-as induce in eroare; cel mai favorabil ar fi cu taxiul, dar chiar nu stiu cat ar costa!