| Inkubus a întrebat:

Oare cedeti ca Kishimoto va adauga romantism in anime-ul "Naruto"?
De cine credeti ca se va indragosti Naruto in final?

3 răspunsuri:
| Serginyo a răspuns:

De Hinata cu siguranta, deoarece i-a salvat viata o data intr-o batalie cu un membru akastuki(nu mai stiu exact cum se numeste, da stiu ca ii pirsat rau). Dupa. Naruto ii va aduce pe toti la viata cu un jutsu si eu cred ca se va indragosti de Hinata

| ピンク a răspuns (pentru Serginyo):

Asta a fost de mult laughing Nu esti la zi cu episoadele, nu-i asa?

| Serginyo a răspuns (pentru ピンク):

Pai. este adevarat ca nu mam imi uitat de mult, dar stiu ca in ultimele episoade ..Naruto si satul frunza se razboieste cu akatsuki, dupa ce ca acestia mor(adica akatsuki), ii reinvie unu din clan, se formeaza mai multi si incepe razboiul.
Asta stiu sigur, dar sincer sa iti spun, nu mam mai uitat de cand a fost batalia lui Sasuke cu Itachi.