| Georgyana98 a întrebat:

Pana cand se fac transferuri in anult scolar? la scoala(nu la facultate, liceu)

dau funditAhappy

Răspuns Câştigător
| DarkMirror a răspuns:

Transferurile in anul scolar? De obicei se pot face oricand, dar multa lume o face vara, la inceputul sau sfarsitul scolii cam asa.

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Transferurile se pot face, in primul rand, cu acordul conducerii scolii la care vrei sa pleci si mi se pare pana la sfarsitul anului in curs, respectiv 2010, oricum problema trebuie demarata din primele zile de scoala, iti urez sa ai nororc...

| Ana_8420 a răspuns:

Din cate stiu eu, tot timpul. E adevarat ca de obicei e bine sa te transferi inainte de inceputul anului, dar nu cred ca exista vreo problema daca te transferi si mai tarziu happy. Sa vedem ce spun si ceilalti, chiar mi-ai starnit curiozitatea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista o perioada oarecare.Transferurile se fac la inceputul anului, intre semestre sau la sfarsit.

| sefata a răspuns:

Stiu ca se fac pana pe 29 august eu asa stiu. si in semestrul 2 se mai pot face! Fundita?batting eyelashes