| Eusunttu a întrebat:

Pe 21 decembrie ce zodie e? Capricorn sau sagetator?

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| n3bunatica a răspuns:

Capricorn happy

| Alexandra_7889 a răspuns:

Capricorn fundita puppy dog eyes te rogggg

| Diana_6668 a răspuns:

Sagetator. happy

| dayanalove12 a răspuns:

Sagetator : 23 noiembrie - 21 decembrie
Capricorn : 22 decembrie - 20 ianuarie
deci... 21 decembrie e Sagetator happy

| Eusunttu explică:

Draga Chiorul87 am cautat pe google si pe un site scria ca e capricorn iar pe altul sagetator.Ca si aici unii spun ca e capricorn altii sagetator.Ce sa inteleg?

| Eusunttu explică:

Da,multumesc mult!

| Guku a răspuns:

Habar n-am si eu sunt nascut pe 21 Decembrie, am aceeasi dilema sad

| shtefana89 a răspuns:

Daca ai aflat si e prea tarziu o sa las raspunsul pentru cei ce mai ajung pe acest site ca sa afle raspunsul:

Pentru Sagetator:
http://www.eastrolog.ro/zodiac-european/zodia-sagetator.php

Pentru Capricorn:
http://www.eastrolog.ro/zodiac-european/zodia-capricorn.php

deci concluzie: pe 21 decembrie ii Capricorn!

| rebecca21 a răspuns:

Eu sunt nascuta pe 21 iunie. Dilema:nu stiu zodia. Dar am intrebat un specialist in astrologie si mi-a zis ca 40%gemeni, 60%rac. La mine uneori mi se potriveste horoscopul de zi la gemeni si la alta rac, la caracterisitici am jumate de la gemeni si jumate de la rac. Asa ca nu iti bate prea tare capul cu asta! si poti zice ca esti capricorn sau sagetator ambele merg!
Opinia mea. Stiu cum ii

| Simoniac_Vasilina_1958 a răspuns:

Ce zodie e pe 21 decembrie.Sagetator sau capricorn