| Robi1444 a întrebat:

Pentru facultatea de Psihologie Vest din Timisoara, cat e taxa pe an? Se poate plati in rate? Cineva care este deja acolo sau vrea sa se inscrie, un mesaj, va rog!

6 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Taxa e de 3000 ron pe an, platibila in rate (prima fiind la confirmarea locului si ultima prin luna ianuarie). Cel putin asa a fost anul acesta la UVT.

Uite aici mai mult http://osut.ro/info-studenti/social/taxe/

Răspuns utilizator avertizat
| FanulMeu a răspuns:

Din cate stiu taxa se poate plati in rate la toate facultatile happy.
si eu vreau sa vin la facltatea de psihologie in Timisoara, dar pe moment sunt nehotarat intre Timisoara si Bucuresti

Răspuns utilizator avertizat
| Oana92 a răspuns (pentru FanulMeu):

Daca ai varianta de a alege...mergi la Bucuresti. Cei de la Timisoara efectiv s-au tampit!