| Kriss96 a întrebat:

Pentru o scutire de o zi trebuie neaparat sa mergi la medicul de familie? Nu se poate merge la orice spital? Este vorba de scutire fara consultatie.
Funda!

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fii serios, cine iti da scutire numai ca o ceri tu?
Ar fi ilegal, desi cred ca se mai practica, pe baza de pile sau mita.

| irinuk28 a răspuns:

Poti sa o faci de mana.Iti va da si de la medic, dar trebuie sa o platesti.

| Acristinei_Valentin_1998 a răspuns:

Poti sa te duci la oricare medic, nu iti trebuie nicio consultatie, poti sa ii spui mamei tale sa iti scrie pe o foaie ca stai o zi acasa din diferite motive.

| aFrEy a răspuns:

Nu

| sakura99sasusaku a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa mergi la medicul de familie.Scutirea o poti lua si de la un dispensar. FUNDA?