| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Poate ca multi dintre voi aveti cercel in spranceana si imi puteti spune.As vrea sa-mi bag cercel dar nu la salon baiatul care trebuia sa-mi faca e plecat exista vreun risc daca mil fac singura? Doare? cu toate ca perfuzorul este intact iar cercelul l-am bagat putin in spirt pentru ca nu se stie.Am un cercel de titan iar unul de metal credeti ca are vreo importanta? Conteaza materialul?

Răspuns Câştigător
| anamaria_6210 a răspuns:

Nu doare tare eu am avut cercel in spranceana si in buza si p ambele mi le-am pus sinura daca vrei cu adevarat sa til pui nici nu vei simti durerea

3 răspunsuri:
| Boniboon a răspuns:

Nu ti-l face singur/a, exista foarte multe riscuri de infectare si nu numai! Mergi la un salon!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu te risti singura, mai bine mergi la alt salon! daca se va infecta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu doare si poti sa-ti faci gaura cu cuiul incins... ( adolf )