| VinnieS1 a întrebat:

Poate cineva sa ma ajute am un virus care nu ma lasa sa intru pe e-mail,zice ca trebuie sa rasund la intrebarea de siguranta,dar nu merge raspunsul, am vreun virus

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Nu,nu este un virus. Este protocolul de siguranta. In cazul in care parola a fost introdusa gresit de mai multe ori, trebuie sa raspunzi la intrebarile de siguranta. Daca nu vei nimeri raspunsul, nu prea mai ai sanse sa intri in cont. Este posibil si ca cineva sa iti fi intrat in contul tau si sa-ti fi schimbat parola si intrebarile de securitate.

3 răspunsuri:
| feraryyy78 a răspuns:

S-ar putea sa te ajute CCCleaner, curata calculatorul.

| Skynettt a răspuns:

Nu e virus cineva a incercat sa iti afle parola iar yahoo are securitate si de asta tia blocat emailulwinkingo sa isi revina

| Adriana2644 a răspuns:

Deci sa iti spun mai pe romaneste.Cineva a vrut sa iti sparga parola, iar dupa un numar de x(14/15) greseli s-a blocat.Acum trebuie sa iti reamintesti intrbarea de securitate pe care ai setat-o la creearea contului pe mess.Este ca la telefon and gresesti de 3 ori pinul iti cere codul puck.Bafta!
Funda?