| CeViataDeRahat a întrebat:

Va rog care poate sa ma ajute sa-mi recuperez contul de yahoo as fi recunoscator! Dau si funda!
Deci, scriu id-ul, parola si imi cere sa pun raspunsul la intrebarea de siguranta!
Ideea este ca eu aveam intrebarea cu : Who is your favorit uncle?
Dar acum imi cere alta intrebare : Were you spend your honey moon?
Si desigur nu merge raspunsul pe care il dau.
Imi zice ca am reactualizat intrebarea in iunie 2012 si desigur ca n-am facut asta.
Am incercat toate variantele si nu merge. Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| Constantin_Mircea_1988 a răspuns:

Din cate stiu pruma intrebare setata cand ai facut contul ramane. Ideea e cand te intreaba raspunsul era ceva de genul this is not my question

| crissadeea a răspuns:

Atunci cand iti faci cont-ul de yahoo ti se pun 2 intrebari de siguranta mai nou, iar inainte 3 intrebari. Daca ai uitat parola ei pot alege orice intrebare. Poate ai pus si aceastra intrebare si ai uitat tu de ea si inclusiv raspunsul. Succes! happy

| CeViataDeRahat explică (pentru crissadeea):

Multumesc! dar nu ma ajuta cu nimic informatia asta sad

| CeViataDeRahat explică (pentru crissadeea):

Si imi scrie ca am reactualizat intrebare in iunie 2012!

| Kukiux a răspuns:

Fix asa imi apare si mie si tot asa cu intrebarea Where did you spend your honeymoon? Eu am incercat de pe messenger si cateodata ma lasa sa intru si alteori nu, insista zilnic de pe messenger poate reusesti