| Ambrus a întrebat:

Pot sa pun pe placa de baza Placa de baza Asrock G31M-GS R2.0, socket 775 o placa video Forsa nVidia GeForce 9800GT, 1024MB, DDR3, 256bit, DVI-I, HDMI, PCI?

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Da, se poate. Totusi placa video nu va fi folosita la potentialul ei maxim(latime de banda). Dar se poate. Ar fi bine totusi sa ai o sursa decenta pentru o asemenea placa videowinking. Trebuie sa fie in stare s-o tina in frau in jocuri.

1 răspuns:
| stelistu30 a răspuns:

Centrala are niste catari(orificii)si depinde daca se potrivesc