| Ambrus a întrebat:

Pot sa pun pe placa de baza Placa de baza Asrock G31M-GS R2.0, socket 775 o placa video Forsa nVidia GeForce 9800GT, 1024MB, DDR3, 256bit, DVI-I, HDMI, PCI?

Răspuns Câştigător
| Nutzu91 a răspuns:

Da placa de baza AsRock G31M-GS R2. 0 suporta placa ta video PCI-E x16 si merge chiar foarte bine eu am doua placi nVidia GeForce 9600GT 1024 GDDR3, 256 bit legate in SLI si crede-ma am placa de baza mai slaba decat a ta ( Intel dp35dp) si merg amandoua ...Multa bafta

1 răspuns:
| LeMotán a răspuns:

Da, are slotul compatibil (PCI Express). Era bine daca dadeai mai multe detalii despre PC. Singura poblema care poate sa apara este sa nu-ti duca sursa (daca e una "no name").