| anonim_4396 a întrebat:

Poti trimite bani in tara prin Western Union?

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da, dar nu vad de ce ai plati comisioane astronomice, cand poti face acelasi lucru prin posta, la jumatate de pret.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, fara nici o problema.

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Cu Western Union poţi trimite rapid bani în lei, USD sau euro peste tot în România.
Destinatarii pot ridica banii trimişi după doar câteva minute, având la îndemână cele peste 5. 000 de locaţii ale agenţilor Western Union de pe teritoriul României.

| lifeForJesus a răspuns:

Da, in tara si oriunde!

| ciumpalaku a răspuns:

Da

| paul0013 a răspuns:

Da, categoric

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde in care tara.laughing Daca te referi la Romania, da, se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@gbrltdr Smells like cheap publicityhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot trimite bani din italia in romania?

| d33a_9154 a răspuns:

Da...se poatewinking... a aratat si la tv ...reclamalaughing