| DemetriaDemi a întrebat:

Sa-mi downloadez Yahoo! Messenger 11. 5? Am auzit la unu pe TPU ca are virusi :-ss. Voi ce ziceti? Sa mi-l downloadez?

Răspuns Câştigător
| Crazydyana a răspuns:

Http://messenger.yahoo.com/download/ uite asta e link'ul sper ca de aici te descurci si ma bucur daca ti'am fost de ajutor:)

6 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

N-are niciun virus. Daca ti-l trebuie downloadezati-l. E un program oficial, n-are cum sa fie virusat de cum il iei.

| DemetriaDemi explică (pentru ThePoet):

Imi dai un link de unde il pot lua? puppy dog eyes

| Crazydyana a răspuns:

Buna! Pot spune ca si eu am Yahoo! Messenger 11. 5 si nu are virusi doar ca ai nevoie de o versiune mai noua pentru Adobe Flash Player pentru ca altfel nu vei mai putea trimite emoticons....Eu una il foflosesc si merge foarte bine! Sper ca ti'am fost de ajutor:*big hug Funda?happy

| DemetriaDemi explică (pentru Crazydyana):

Doar daca imi dai un link de unde il pot downloada si link pentru Adobe Flash Player puppy dog eyes

| DemetriaDemi explică:

Si dati-mi si un link de unde il pot istala puppy dog eyes