| Gantur a întrebat:

Sal TPU am o intrebare: Am un prieten care a avut bacul anul' trecut si a picat la o materia, acum o sa de-a din nou bacul la materia respectiva si ar vrea sa stie daca o sa pice din nou si de data asta anul viitor va trebui sa de-a bacu la toate materiile sau doar la materia respectiva?

Răspuns Câştigător
| Toxer a răspuns:

Doar la materia respectiva. Desigur exista sansa de a da bacul si la materiile deja luate pentru a avea sansa de a lua o nota mai mare care il va ajuta.happy