| anonim_4396 a întrebat:

Sall!
Cine imi spune ce pot sa imi cumpar de 200 roni?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mcdonalds

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prezervative

| MyNameIsJohnny a răspuns:

Iti poti cumpara un pennyboard, o pereche de role, pantaloni, bluza, tricou, adidasi. tenesi, o minge. dulciuri, cd-uri sau un joc.

| Sykiler a răspuns:

Un penny board, skateboard, cruiser board etc...
periferice pentru pc casti, mouse, tastatura, mouse pad, o minge, un parfum, haine, incaltaminte jocuri de pe steam si skinuri de cs go
Fiecare cu cei ii place mai sunt multe lucruri eu ti-am spus doar cateva care mi-ar placea sa le cumpar

| ʚiɞ_Semy_1989 a răspuns:

Depinde in ce materie. Gaming? Lucruri pentru acasa... cu 200 lei iti poti cumpara destule =D