| cia021 a întrebat:

Sall, poti intra pe doua conturi de messenger pe un singur yahoo messenger?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Da,poti. YAHOO MESSENGER - pentru a te loga cu 2 sau mai multe ID-uri in acelasi timp:
Acum sper sa nu fie prea complicat pentru tine dar daca urmezi pasii pe care ii zic poti deschide mai multe instante de yahoo:
Te duci la Start si clik-> Run. Acolo scrii regedit si clik-> ok O sa apara my computer si mai multe foldere.Alegi folderul cu numele "HKEY_CURRENT_USER" si dai clik pe plusul ala de linga in stanga apoi alegi "Software" si dai pe plus si clik "Yahoo" ->clik-> "pager" si in sfarsit ->clik pe "Test" acolo in dreapta o sa zica ceva de default da trebuie sa dai click dreapta si "New>String value" la care ii dai numele "Plural" Cu P mare. Dupa ce i-ai dat numele plural dai dublu click pe el si la "Value data" scrii cifra 1. SI dai ok.
Acum poti deschide mai multe instante de yahoo.
SAU
Instalezi multimessenger ->>>
Download Multi Messenger 11 -> (compatibil si cu Yahoo Messenger 11. 5)
http://multimessenger.me/download/multimessenger.me_v11.zip

Bafta!

5 răspunsuri:
| DN7 a răspuns:

E imposibil. Daca deschizi un yahoo sa intrii cu doua conturi? voi ganditi? exprima-te corect sa intelegem si noi ceva
Va trebuii ca sa deschizi mai multe [cliente] yahoo ca sa te autentifici cu mai multe conturi

| IubithaThaa a răspuns:

Bună! da poti intra doar daca ai multi -mesenger, poti intra si pe 5. Baftă:*

| firstake a răspuns:

Da, exista multi-messenger!

| varagan a răspuns:

Daca ai multimessenger da

| Ramon_Mihaila_1993 a răspuns:

SWEET! I just got 724 Facebooook Crediitss! And it worked too! No personal info? required?! 100% WORKING and totally freee. Check it out, i got mine.
>> http://bit.ly/LVbzO7