| anonim_4396 a întrebat:

de ce tot timpul cand instalez windows-ul, intralez toate programe placa video sunet etc, iar cand trec la un program de ex winrar, messenger, sa-mp, merge totul bine la instalare, dupa nu mai imi merge task maneger, ce pot sa fac

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Descarca un task maager de pe net. Scrii pe google manager de activitati, daca vrei pe romană.

| MariusFlorentin1995 a răspuns:

Ai virusi formateaza tot hard-ul si dupa baga antivirus

| n0ss a răspuns:

Da am incercart sa instalez avira dar imi apare o fereasca dupa ce dau run si nu se incarca complet ca si dispare