| 1DobreMihai1 a întrebat:

vreau sa-mi instalez winodws xp dar gasesc doar sp 2 -3 acestea se instaleaza ca windows xp (adica este windows xp imbunatatit) sau nu merg. scuzati daca nu m-am exprimat corect. Din windows xp se poate upgrada la win 7?
Daca xp sp 2-3 nu este xp pentru instalat pls dati-mi si mie un site cu download.
Ms anticipat si funda la cel mai complet raspuns!

2 răspunsuri:
| Cosmin_Filaret_1999 a răspuns:

Salut!

Nu am xp dar am 7 daca vrei uite aici pe asta il am eu

http://msft-dnl.digitalrivercontent.net/msvista/pub/X15-65732/X15-65732.iso

| LKz a răspuns:

Sallut...poti descarca windows XP sp 3 este cel mai bun.cel mai complet XP...si referitor la,, Din windows xp se poate upgrada la win 7?"adica utilizezi XP in prezent si vrei noua versiune de Windows 7 in loc de versiunea XP!? daca vrei ia ID meu de mess si vb in privat ati dau o imagine de XP SP3.