| Raducanu1996 a întrebat:

Sall, va rog spuneti-mi si mie cei care aveti Samsung galaxi mini 2 sau cei care stiti despre el este un telefon rezistent, mie tare frica daca imi va scapa vreodata jos o sa se strice sau daca nu spuneti-mi si mie un telefon mai socuri la socuri. Vreau sa imi iau unu de la Orange si nu prea stiu ce sa iau unu bun la un pret mai decent si rezistent.

2 răspunsuri:
| Anonimaa27 a răspuns:

Pai,am Samsung galaxy s 2 si e foarte bun.Samsung este o firma care tine foarte mult.E super tare!

| Selena0611 a răspuns:

Blcck berie