| Lvb_Liviu_1991 a întrebat:

Salut,am dat comanda de un telefon de la eMAG, si au trecut 2 zile de cand nu s-a mai facut niciun pas dupa inregistrarea comenzii.am sunat la ei si mi-au spus ca produsul numai e in stoc si va trebui sa faca comanda(pe site scrie la telefon,,la comanda".Am ales sa raman cu comanda activa,dar vreau sa stiu in cat timp le va veni telefonul, si in cat timp mi-ar ajunge mie?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimeni nu te poate ajuta. Depinde de unde-l aduce. Daca-l aduce direct din Asia poate dura si 2-3 saptamani.

| Lvb_Liviu_1991 explică (pentru Salontanul):

E Allview, deci e din romania.Acum se poate vorbi de un timp aproximativ? laughing

| Salontanul a răspuns (pentru Lvb_Liviu_1991):

Normal ar fi in cateva zile. Dar ce este normal in Romania?

| Lvb_Liviu_1991 explică (pentru Salontanul):

Pai Allview e telefon romanesc, se fabrica in Romania thinking

| Salontanul a răspuns (pentru Lvb_Liviu_1991):

Aiurea! Este romanesc, se fabrica in China si se asambleaza in Romania. Am si eu un V1 Viper de la ei. Ai incercat o data sa vorbesti cu un vanzator de la magazin si sa-l intrebi? Crezi ca-ti va spune o data exacta? Eu am lucrat la un magazin de electrocasnice si ma intrebau oamenii cand vine un produs. Nu stiam sa le spun nici de produsele care le facea firma dar de cele straine!