| IonutZ19 a întrebat:

Salut, am dat unui baiat din afara un nume gresit pentru a-mi trimite bani prin western union...nu eram sigur ca imi va trimite, iar astazi am primit codul si numele acestuia, pot scoate banii daca nu am dat numele corect?

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu poţi scoate nimic! Trebuie să se prezinte cel al cărui nume l-ai dat, cu buletinul, dacă există o asemenea persoană!
Va fi nevoie ca banii să meargă înapoi şi baiatul să-i retrimită.
Cu banii şi bancile nu-i de joacă!

| IonutZ19 explică (pentru Elianna):

Pff...mersi pentru raspuns.

| catalin188 a răspuns:

Daca e o suma mica cam 100-200 euro mai merge te duci cu codu si cu buletinu si ii zic ca e pentru o ruda care e internata bla bla bla si ii da

| IonutZ19 explică:

Pff...multumesc pentru raspunsuri