| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,am scapat niste pasta corectoare pe blugi stie cineva cum pot scapa de ea?

3 răspunsuri:
| Miree a răspuns:

Bagă blugii la spălat. Dacă nu se ia aşa, am auzit că poţi să-i pui în apă simplă, clocotită timp de 20 de minute şi după vei vedea rezultatul mult dorit!

| MariusSB a răspuns:

Salut!

Ii bagi in masina de spalat.50*C. tura de 15 min. si gata!

Solved!

Multa bafta!

| JHopeBts a răspuns:

Incearca sa ii bagi la masina de spalat si dupa ce ii scoti din masina(asa uzi cum sunt)pune-i intr-un ligean cu lenor si freaca-i bine.Nu sunt 100% sigura ca va merge dar oricum eu am mai facut asa si o mers(dar eu i-am patat cu fragi si o iesit pata) Fundita? :3