| Cupidon27 a întrebat:

Azi la scoala am varsat careva picaturi de pasta corectoare pe blugi. Si nu am idee cum s'o scot...Cum se indeparteaza pasta corectoare de pe haine? Multumesc de ajutor.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu acetona ai incercatthinking

| Cupidon27 explică (pentru anonim_4396):

Da si nu a mers... deci pot sa'mi i'au adio de la blugi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cupidon27):

Hm..penaru meu are pata mare de corectorlaughingiar mama.i-a tot frecat, si a iesit putin..cred ca da...mai incearca sper sa iese>big grin

| NbhdDaughter a răspuns:

Astepti sa se usuce si o racai, cu un burete tare sau cu o perie deasa pentru cada in general.

| Cupidon27 explică (pentru NbhdDaughter):

Nu merge pentru ca sunt niste pete foarte subtiri adica nu am ce sa racai.