| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o problema ....Cand vreau sa formatez si eu hdd de la pc imi apare windows was unable to complete the format tin sa mentionez ca am instalat windows xp dau funda happy

2 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Nu cred ca poti sa formatezi hdd (adica partitia pe care este instalat win atata timp cat esti in windows). Oricum cand vrei sa instalezi windows ai optiune de formatare al hdd=ului

| M1XTaP3 a răspuns (pentru matrix100):

Pai nu e serarat hdd-ul nu e instalat pe el windowsul intelegi am 2 hdd pe unu am instalat windows-ul iar ce ce-l care vreau sa-l formatez este gol si vreau sa-l formatez dar nu merge imi da erroarea aia sad