| eunumberone a întrebat:

Am un virus pe facebook si nu stiu sa il scot! E un fel de postare care am intrat din greseala pe ea si acum sa potat pe peretele meu si mi-a etichetat si prietenii! cum pot face sa il scot? sad nu merge sa sterg! dau funda!

2 răspunsuri:
| GreyRose a răspuns:

Si eu am avut niste prieteni care au cazut in "plasa" acestui virus. Nu stiu cum au reusit, dar au sters toate postarile virusate. Normal, Facebook ar trebui sa iti stearga postarile deoarece acestia pot detecta un virus. Ai putea sa rogi pe cineva sa iti raporteze anumitul post si poate iti va disparea.