| spy99 a întrebat:

am vrea sa imi spuneti si mie cand va fi lansat modern combat 5 pentru android si cum pot downloada jocuri de pe playstore in pc

funda :X

Răspuns Câştigător
| Asiryx a răspuns:

Sunt mai multe versiuni de joc pentru diferite marimi de ecran. Telefonul tau este tip WVGA (800*480). Tu trebuie sa gasesti versiunile WVGA ale jocului. Daca ai cont pe "F.ile.List", exista acolo un t-orrent cu toate versiune(QVGA, HVGA, WVGA) ale jocului Brothers in Arms 2. Aceleasi lucruri se aplica si pentru Asphalt 9 si orice alt joc. Cand cauti jocuri, cauta sa fie specificat WVGA adica rezolutia pentru telefonul tau. Daca cumperi jocurile din Android Market, ti se descarca automat varianta pentru telefonul tau.

3 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

1. Nu se cunoaste data exacta a lansarii se stie doar ca trebuia sa apare la sfarsitul lui 2013 si acum a fost amanat in 2014.
2. Jocurile din play store sunt doar pentru Android.

| spy99 explică (pentru Asiryx):

Eu am un Sony xperia u android ics si vreau sa imi downloadez brothers in armas 2 dar spune ca nu e compatibil cu telefonul si nu stiu de unde sa il iau. daca il iau de pe alt sit se vede roz si nu cred ca acest joc nu este compatibil cu telefonul meu pentru ca imi merge modern combat 4 hight effect

| spy99 explică (pentru Asiryx):

Si asphalt 8

| Asiryx a răspuns (pentru spy99):

Sunt mai multe versiuni de joc pentru diferite marimi de ecran. Telefonul tau este tip WVGA (800*480). Tu trebuie sa gasesti versiunile WVGA ale jocului. Daca ai cont pe "F.ile.List", exista acolo un t-orrent cu toate versiune(QVGA, HVGA, WVGA) ale jocului Brothers in Arms 2. Aceleasi lucruri se aplica si pentru Asphalt 9 si orice alt joc. Cand cauti jocuri, cauta sa fie specificat WVGA adica rezolutia pentru telefonul tau. Daca cumperi jocurile din Android Market, ti se descarca automat varianta pentru telefonul tau.