| anonim_4396 a întrebat:

anul acesta va fi festivalul nijikon si as vrea sa stiu ce o sa fie pe akl de cumparat.brelocuri pentru telefon, plushies sau figurine.ca sa stiu pentru ce sa pastrez banii si cat sa strang...cam cat ar fi un plushie anime? astept rapsunnsuri serioase si dau funda!

Răspuns Câştigător
| AnimeChu a răspuns:

Buna draga mea. In primul rand vreau sa spun ca te invidiez, eu nu o sa ajung pe acolo :| Acum sa nu te aduc si pe tine in depresia mea, uite pagina oficiala a festivalului Nijikon: http://2011.nijikon.ro/ Sunt si pe acolo cateva detalii. Daca nu ma insel, vei gasi de toate. De la manga, pana la brelocuri si figurine. O sa ai ce vedea si sunt sigura ca te vei distra. Din pacate nu stiu cat ar costa o jucarie de plus, scuze... Oricum, distractie placuta! :* :X >:D