| joshua12 a întrebat:

Salut, as avea doua intrebari.
1. Iritatiile din zona intima, ma refer la o bubita rosie putin umflata, dar nu exagerat iasa si din cauza purtarea hainelor stramte si alti factori de genul sau doar din cauza unor infectii?
2. Deci pana sa ma rad era vorba doar de iritatia aia, dupa ce m-am ras, am luat tot parul, m-am si taiat putin, dupa ce am luat parul, si am dat cu o lotiune after shave Tarr in zona genitala si fix dupa au iesit cateva iritatii micute doar la cateva secunde dupa aplicarea produsului, sa fie asta cauza celaltor iritatii?
Dau funda celui ce ma ajuta
Poza cred ca n am voie sa trimit aici happy

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Iritatiile din zona intima... iasa si din cauza purtarea hainelor stramte si alti factori "

poate să fie că ești la ciclu?

| joshua12 explică (pentru sierra1):

Sunt baiat ????

| sierra1 a răspuns (pentru joshua12):

Nu strica să ne spui asta de la bun inceput!

| MarianWLF a răspuns:

Te poti irita de la lenjeria intima stramta sau elasticul de la pantaloni si boxeri care vine exact peste zona rasa de sub buric, ce iti recomand e sa te razi in weekend cand sti ca poti sta acasa fara lenjerie intima pe tine, intr-o pereche de pantaloni lejeri care nu deranjeaza zona, eu asa procedez, si crema de galbenele e mult mai eficienta jos decat after shave-ul, cea mai buna e cea de la melkfett.